Pozostałe

CHUSTECZKI CZYSZCZĄCE
Fast Clean Towels – Chusteczki do czyszczenia, do użytku profesjonalnego. Szybko i skuteczne usuwają farby, żywice, kleje, silikony, smoły, smary, oleje, atrament i inne trudne do usunięcia zabrudzenia.
Pobierz PDF fast_clean_towels
PREPARAT CZYSZCZĄCY
Inter Cleaner – Preparat do czyszczenia, który jednocześnie czyści, odkurza, usuwa olej, osady z węgla, sadzy, nikotyny i wielu innych zanieczyszczeń. Idealnie nadaje się do czyszczenia fug. Jest bezpieczny w użytkowaniu, nie niszczy rąk. Może być nanoszony na powierzchnię za pomocą szmatki lub może być natryskiwany.
Pobierz PDF inter_cleaner
PISTOLETY DO APLIKACJI KLEJU
Pistolet ręczny Combi – Pistolet ręczny do kartuszy oraz opakowań 400ml i 600ml
Pobierz PDF pistolet_reczny_combi
Pistolet pneumatyczny Combi – Pistolet pneumatyczny do kartuszy oraz opakowań 400ml i 600ml
Pobierz PDF pistolet_pneumatyczny_combi
Pistolet pneumatyczny 600ml – Pistolet pneumatyczny do opakowań 400ml i 600ml.
Pobierz PDF pistolet_pneumatyczny_600ml
Pistolet ANISAN GUN – Pistolet pneumatyczny do natryskiwania kleju z kartuszy.
Pobierz PDF pistolet_anisan_gun
Pistolet 2-komponentowy DUAL SMP – Stworzony z myślą o aplikacjach, w których wymagane jest szybkie i dokładne zastyganie kleju w całej jego objętości. Gwarantuje tym samym kontrolę zastygania kleju oraz znacząco rozszerza możliwości zastosowania kleju w wielu aplikacjach. Pistolet ten jest prosty w użyciu i obsłudze, cechuje go wysoka niezawodność i trwałość. Zasilany jest sprężonym powietrzem.
Pobierz PDF pistolet_2-komponentowy_dual_smp
Dozownik do kleju – Profesjonalny wałek do dozowania kleju Marocol.
Pobierz PDF dozownik_do_kleju
APLIKATORY DO KLEJU
Aplikator do kleju w kiełbasach – V – Aplikator do klejów i uszczelniaczy w kiełbasach z otworem wylotowym wyciętym w kształt litery V. Stosowany wszędzie tam, gdzie wymagana jest ścieżka kleju w kształcie trójkąta. Odpowiedni do wszystkich powszechnie stosowanych typów pistoletów. Wykonany z tworzywa sztucznego (PP – polipropylen) wysokiej jakości, co zapewnia wytrzymałość produktu.
Pobierz PDF aplikator_do_kleju_w_kielbasach
Aplikator do kleju w kiełbasach – długi – Przedłużony aplikator do klejów i uszczelniaczy w kiełbasach. Stosowany wszędzie tam, gdzie standardowy aplikator jest za krótki. Odpowiedni do wszystkich powszechnie stosowanych typów pistoletów. Wykonany z tworzywa sztucznego (PP – polipropylen) wysokiej jakości, co zapewnia dużą wytrzymałość produktu.
Pobierz PDF aplikator_do_kleju_w_kielbasach
Aplikator do kleju w kiełbasach – standard – Standardowej długości aplikator do klejów i uszczelniaczy w kiełbasach. Odpowiedni do wszystkich powszechnie stosowanych typów pistoletów. Wykonany z tworzywa sztucznego (PP – polipropylen) wysokiej jakości, co zapewnia dużą wytrzymałość produktu.
Pobierz PDF aplikator_do_kleju_w_kielbasach

Karty charakterystyki produktu (SDS) dostępne na życzenie klienta